hair-wholesalers.com
Nejlepší velkoobchodníci s vlasama


Hair Wholesalers.com : Jste společnost nebo kadeřseznam a hledáte velkoobchodníky, které se v souvislosti s konkrétními produkty pro péči o vlasy používají? Konzultujte náš seznam a kontaktní pracovník, který je vám nejblíže, a vaše potřeby a začněte novou úspěšnou spoluprací. U velkoobchodníků s vlasovými prostředky pro kadeřnictví můžete skutečně najít vše od nábytku speciálně navržených pro tento druh aktivity nebo kadeřnice, jako jsou židle, přilby, nákladní automobily, vybavení, práce jako vysoušeč vlasů, vlasci na vlasy, sluchátka a Natáčky. Ale zdravotní péče o kadeřnictví je také bazar barev a vůně: Představte si širokou škálu krásných předmětů, jako jsou šampony, pomocné látky, vlasové výrobky, krémy a terapie, péče o vlasy pro všechny typy vlasů a pro všechny věkové skupiny. V Itálii je na kadeřnictví více než 2000 blok a nyní každý, kdo má širokou škálu produktů, je k dispozici pro uspokojení různých potřeb kadeřnictví. Všechny velkoobchody, výrobky a trhy produktů výjimečné kvality předvoje a nabízí všechny služby, které si navzájem přinášejí významnou roli na národním i mezinárodním trhu.

Gossip & News
05 Dec 19

Richard Bajon

Find put the latest hair collection, called Beard Design, made by Richard Bajon, international hairstylist from FR.

Ph: Joel Dart
Make-up: Romina Allio Laertitia Majer

hair-collections

04 Dec 19

8th International Cosmetics Trade Fair: from 20 to 22 January 2020

Save the Dates and join Japan's Largest Cosmetics Trade Show: COSME TOKYO 2020.

What can find at COSME TOKYO?

As largest show of its kind in Japan, Cosme Tokyo gathers lots of Made in Japan products which cannot be found in any other exhibitions. Especially products using regional and traditional ingredients like cherry blossom, rice , sake, attract international visitors.

The ongoing influence of import cosmetics on Japan and Asia's market is reflected in the number of international exhibitors with European like France, Italy, Poland, Germany and USA, Middle East as well as Asian Companies. You can find world famous companies like L'ERBOLARIO (Italy) MEDITERRANEAN COSMETICS (Greece) and national pavillions.

Reflecting on the continued growth of organic and natural market in Japan & Asia, distinctive and diversified brands using local ingredients of each country are presented at once. Not only using pure ingredients, also the products have some specific efficacies like anti-aging, whitening, anti-pollution, skin repair.

FOR MORE INFORMATION CLICK HERE

04 Dec 19

MARIO SACCUCCI, un personaggio poliedrico.
Mario è conosciuto in quanto serio professionista, nonché fondatore, insieme a BEA, della Saccucci Masterclass, dal 1969, nel quartiere Eur di Roma e Presidente dell’ARA (Accademia Romana Acconciature).
Precursore del caschetto e della piega a phon, con conseguente abolizione del casco per asciugatura, a Mario si riconoscono creazioni quali il “caschetto maculato”, con macchie di colore che creano disegni e sfumature diversi a seconda dei movimenti.
Mario inoltre, a dimostrazione dall’indole artistica che lo contraddistingue, è amante della fotografia, della pittura e della musica, elemento essenziale della sua vita e sempre presente all’interno del salone.

SACCUCCI Masterclass è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e SACCUCCI si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia on line la rivista

SACCUCCI Masterclass
Viale Città d’Europa, 857 - ROMA (RM) - Italy
Tel. + 39 06 52200413 - 06 52200386

04 Dec 19
Ashley Haynes & Charlotte Oldfield

Aurum was inspired by rare metals and we wanted this to symbolise wealth, adding an expensive feel to the collection. Using this as our colour foundation,  we wanted to work with a commercial softness to the styling and create something that looked effortless and achievable

Ph: Jack Eames
Make-up: Megumi Matsuno
Styling: Magdalena Jacobs

hair-collections

03 Dec 19
Miguel Ròdenas

Find put the latest hair collection, called Nerthus, made by Miguel Ròdenas international hairstylist.

Ph: Luis Vidal
Make-up: Asun Medina

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Hair Wholesalers.com, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Hair Wholesalers.com, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Hair Wholesalers.com, Prodej vlasných výrobků, prodej kadeřnictví, prodej kadeřnictví, prodej sušiček na vlasy, prodej vlasce na vlasy, prodej nůžek na vlasy, prodej Kadeřnické péče, prodej odolné péče vlasy, kerastové prodeje, Hair Wholesalers.com, prodej protoplasmy, prodej paruků, prodej argániového Oil, prodej Moroccanoil, prodej fonlux Parlux, prodej kartáčů na vlasy, prodej dřevěných hřebenů, prodej oděvů pro kadeřnictví, prodej barvení vlasů, Hair Wholesalers.com, prodej speciálních vlasové šampony, prodej kadeřnictví, prodej kadeřnictví, obchod, Nejlepší cena, odbytové výrobky

X

privacy